Alışveriş Sepetim
25
32

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Dünya çapında 80’in üzerinde ülkede satış ve teknik destek faaliyetlerini yürüten Sika Yapı Kimyasalları; su yalıtımı, yapıştırma, binaların ve mühendislik yapılarının korunması,güçlendirilmesi alanlarında global pazarlama ve teknoloji lideridir.
Troya Yapı Kimyasalları ile sektörde lider konumda bulunan Sika’nın, Trakya Bölge Distribütörlüğü anlaşması 2014 yılı Ağustos ayında imzalanmıştır.  

 2014 yılında girişimcilik serüvenimizi, bayilik ve e-ticaret ile güçlendirerek, öncü markaların kaliteli ürünlerini ve hizmetimizi en ileri boyuta taşımayı başardık. Amacımız, sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımaktır. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.